• História školy

• 1977 -   Spoločné zariadenie - Jasle, Materská škola na sídlisku Váh II , s dvoma oddeleniami jasieľ a dvoma triedami materskej školy.
          Prvou riaditeľkou zariadenia bola p. Gabriela Kemenská, ktorá  riadila 23 členný kolektív učiteliek, detských sestier a prevádzkových zamestnancov.

199O - riaditeľka Spoločného zariadenia Jasle - MŠ:  p. Beata Sobotová.

1992 Materská škola, ul. 9. mája v Šali, 4 - triedna pre deti od dvoch rokov veku.

2002 - zriaďovateľom školy  je Mesto Šaľa. Škola získala právnu subjektivitu  a stala sa rozpočtovou organizáciou. Za štatutárneho zástupcu bola vymenovaná riaditeľka školy  Beata Sobotová

2002 - Okresný úrad v Šali, Odbor školstva, mládeže a telesnej kultúry udelil škole "Čestné uznanie" za aktívnu činnosť a výborné výchovno - vzdelávacie výsledky.

2007Krajský školský úrad v Nitre udelil riaditeľke školy Beate Sobotovej "Čestné uznanie" za dlhoročnú úspešnú prácu v rezorte školstva.

K 31.decembru 2016 ukončila svoje 27 - ročné pôsobenie vo funkcii riaditeľky školy  Beata Sobotová.

1.januára 2017 - bola vymenovaná primátorom mesta Šaľa, na základe výberového konania za riaditeľku školy  PaedDr. Žaneta Gužíková.